Gembird cfo-stsc-om2-5m gembird fibre optic patchcable st-sc duplex mm 50/125 om2 orange 5m

Gembird cfo-stsc-om2-5m gembird fibre optic patchcable st-sc duplex mm 50/125 om2 orange 5m



16,00 lei
GEMBIRD CFO-STSC-OM2-5M Gembird fibre optic patchcable ST-SC duplex MM 50/125 OM2 orange 5m
Cantitate
Ultimele produse | 1 BUCATA In stoc
Magazin
Livrare curier: 27.02.2024


 

Deschiderea coletului la livrare

 

Garantie Produse 2 ani

 

info @ topprice.ro

 

Returnează în termen de 14 de zile

 

Securitatea datelor colectate si procesate

CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 5m, conectori ST-SC, bulk, "CFO-STSC-OM2-5M" CFO-STSC-OM2-5M

GEMBIRD
CFO-STSC-OM2-5M

Fisa tehnica

Garantie
24 Luni Garantie

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

produse similare